CREATING THE BEST PROJECTS
" ikra telekom inovasyon iletişim ve bilgi teknolojileri "

Web Sitesi Sitemap - MDCH:1706/13-04 - Link Haritası

logo-ikratelekom.webp

İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' ne Ait Kurumsal Sitelerin Ait Sitemap Kullanım Koşulları

İş bu bilgilendirme; İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' ne ait kurumsal (https://www.ikratelekom.com.tr) web sitesi ve kendisine ait diğer alt sitelere bağlantı linkleri içermektedir. Site içeriğinde yer alan linklere bağlı tüm konular (makale, forum, yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vbz) İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' nin, bağlı olduğu ve/ya resmi bayilik yaptığı (alt bayilik statüsü dahil) üretici/distibütör firmalara ait olup, bu yetkinlikle yayınlanmaktadır. Yayınlanan tüm envanterler - 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceca Kanunu - kapsamında ayrıca korunmaktadır. Bu hakları izinsiz ihlal eden kişiler - 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu - nda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olduğundan yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. https://www.ikratelekom.com.tr ve bağlı olduğu kendisine ait diğer alt sitelere ve/ya her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet sitesine kesinlikle girilmemelidir.

https://www.ikratelekom.com.tr" - Web Sitesi ve Analatik Harita Listesi

SİTE de yer alan tüm materyaller İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri izni olmadan değiştirilemez, kopyalanıp çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, 3. şahıs ve umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Tüm bağlı linkler İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' nin belirlediği aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

Son Güncelleme; 15 Temmuz 2020

İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri, kendisine ait ana sitesi https://www.ikratelekom.com.tr ve bağlı olduğu kendisine ait diğer alt sitelerinde yer alan tüm hakları saklı tutar. © "https://www.ikratelekom.com.tr" İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' nin sertifika lisanslı markasıdır. "

iletişim Formu

Hizmet Verdiğimiz Markalar

CREATING THE BEST PROJECTS
" ikra telekom inovasyon iletişim ve bilgi teknolojileri "