CREATING THE BEST PROJECTS
" ikra telekom inovasyon iletişim ve bilgi teknolojileri "

Kurumsal Kimlik - MDCH:1526/13-07 - Ön Bilgilendirme

logo-ikratelekom.webp

Neden? İkra Telekom İnovasyon

Yaşantımızdaki teknolojik hareketlilik ve bunun etkisinde olduğumuz küreselleşme süreci bugüne kadar görülmemiş bir hıza ulaştı. İletişim ve teknoloji alanındaki farklı ulusal kimliklerin kaynaşması ve dünya pazarlarlarının birbirine yaklaşması ses iletişimi ürünlerine yönelik talebin -aynı anda- bu kadar çok ülkede böylesine yüksek düzeye ulaşmasına neden oldu. İkra Telekom Inovasyon olarak bizde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla hızlı bilgi alma, karar verme, sipariş ve teslimat akışını kolaylaştırmaya başlayarak, çağımızın en uygun iletişim aracı "ses iletişim çözümlerini" günlük kullanım haline dönüştürdük. Hızla büyüyen genç ve heyecanlı ulusal kimliğimiz ile ses iletişimine katkımızı arttırdık. Bu nedenle de İkra Telekom Inovasyon gibi etkin ve başarılı bir teknoloji firmasının varlığı büyük önem taşıyor. İkra Telekom Inovasyon gerek hizmet gerekse yerleşmiş kadrosu ile uluslararası pazarlarda etkin olan taraflara fazla zaman harcamaksızın dünya ses iletişimi alanındaki tüm gelişmeler hakkında bilgilerini paylaşmayı kendisine Misyon ve Amaç edinmiştir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlardaki ses ve görüntü sistemleri ile bunlara ait teknolojik gelişmelerin güncel çalışmalarını İkra Telekom Teknik Destek Sayfası 'n da yayınlıyoruz. Paylaşımlarımızın her türlü takibi, geliştirilmesi, altyapı eğitimi ve sertifikasyonunu tamamlamış teknik personelimiz ile yapılmaktadır.

iletişim Formu

Son Güncelleme; 10 Temmuz 2020

  • İç Temrin Belge Numarası : 1526
  • Kabul Tarihi : 27/5/2019
  • Yayımlandığı Belge : Tarih: 27/5/2005 Sayı : 07
  • Yayımlandığı Düstur : Tertip : 1 Cilt : 4

BİLGİLENDİRME ve PAYLAŞIM

"İkra Telekom Inovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri" olarak gerek hizmet kalitesi gerekse yerleşmiş kadrosu ile etkin taraflara fazla zaman harcamaksızın dünya ses iletişimi alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri ve bu gelişmeler hakkındaki bilgilerini paylaşır, değerlendirir, uygular ve düzenli olarak yayınlarız.

ETİK DAVRANIŞ POLİTİKAMIZ

Bireylerin ve/ya toplumun ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde oluşan tüm çalışmalarımızı fayda verecek şekilde oluştururuz. Ahlâk kavramının ikinci temel kaynağı olan toplum sözleşmesi ve diğer kaynaklarda olduğu gibi iş ahlakı ödevleri yerine getiririz. Genel anlamda toplumsal ve bireysel yükümlülükleri konu edindiği tüm oluşumlarda “etik” bir durumun varlığından söz ederiz. Bunu ahlâkın temelini araştıran felsefi bir yaklaşım olarak değil de doğrudan ahlâk kavramı olarak kabul ederiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Projelendirme aşamasından son kullanıcıya sunulmasına kadar olan süreçte toplam kalite standartları doğrultusunda haraket etmek ve kendimizi sürekli geliştirerek her zaman daha iyisini sunmayı, müşteri memnuniyetini, sistemin işlevselliğini hedef almayı kendimize Misyon edindik.

SOSYAL SORUMLULUK FAALİYETLERİMİZ

Sahip olduğumuz tevazu yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından birdir. Bu bizim sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmemizi sağlar. Tüm faaliyetlerimizin çevresel etkilerini sosyal sorumluluk anlayışı içinde yönetmeyi ve toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemimizde tutarız.

ARAŞTIRMACI KİMLİĞİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki teknolojik gelişmeleri yaptığımız müspet çalışmalar ile yüksek teknolojik araştırmaları kurumsal web adreslerimizde ve kendimize ait form sitelerinde ortak bülten olarak yayınlarız. Bu yayınların takibini ve geliştirilmesi yönünde çalışmalar yaparız.

MİSYON & VİZYON

İkra Telekom Inovasyon gerek hizmet gerekse yerleşmiş kadrosu ile uluslararası pazarlarda etkin olan taraflara fazla zaman harcamaksızın dünya ses iletişimi alanındaki tüm gelişmeler hakkında bilgilerini paylaşmayı kendisine Misyon ve Amaç edinmiştir.

İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri, kendisine ait ana sitesi https://www.ikratelekom.com.tr ve bağlı olduğu kendisine ait diğer alt sitelerinde yer alan tüm hakları saklı tutar. © "https://www.ikratelekom.com.tr" İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri' nin sertifika lisanslı markasıdır. "

iletişim Formu

Hizmet Verdiğimiz Markalar

CREATING THE BEST PROJECTS
" ikra telekom inovasyon iletişim ve bilgi teknolojileri "