İkra Telekom İletişim

KarelDestek

Karel Analog, IP ve Hibrit Pbx Telefon Santralleri KarelTeknopark.Com

Etkin iletişim çözümü ve esnek yapısı ile her türlü ses iletişimine ait uygulamaları kullanıcının hizmetine sunan Karel IP Pbx Telefon Santralleri için web sitemizden faydalanarak kolay yönetilebilinir bir profil sağlayan akıcı yüksek çözünürlüklü Karel marka IP telefonların SIP destekli ses kalitesine ulaşın

Karel 7/24 Teknik Destek

Karel Teknik Bilgi Notları

7/24 telefonla destek sistemimizden faydalanarak "İkra Telekom Inovasyon" olarak sunduğumuz birçok hizmet sayesinde teknik operasyonlarınızı sorunsuzca yürütün. Bizler bu süreç içinde sizi dinleyip, altyapınızı inceledikten sonra karşılaştığınız sorunların çözümünde yardımcı olup önerilerde bulunalım.

Karel Yazılım ve Programlar

Talep edilen tüm ürünlerimizin sahada sağlıklı çalışması için gerekli olan -altyapıya en uygun- yazılım ve sürüm bilgilerini paylaşır, upgrade işlemlerinizde ÜCRETSİZ yardımcı oluruz. Çağrı Merkezimiz ve Web üzerinden gelen kayıtların takibini yapar, sistem ve yazılım uzmanlarımızca en uygun projeyi sunarız.

Karel Kılavuz ve Dökümanlar

7/24 telefon ile destek, Sistem yazılım desteği ve Mobil destek dışında tüm teknik destek dosyaları için WEB MAIL ile teknik ekibimize on-line ulaşabilir ve/ya ON-LINE DESTEK FORMU doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede yetkin personelimiz sizinle iletişime geçip, ihtiyacınız konusunda işlemleri başlatsın.

Up-Grade ve Up-Date Dosyaları

Talep edilen tüm ürünlerimizin sahada sağlıklı çalışması için gerekli olan -altyapıya en uygun- yazılım ve sürüm bilgilerini paylaşır, upgrade işlemlerinizde ÜCRETSİZ yardımcı oluruz. Çağrı Merkezimiz ve Web üzerinden gelen kayıtların takibini yapar, sistem ve yazılım uzmanlarımızca en uygun projeyi sunarız.

Bilgi Paylaşım Sitemiz PlatForum' u İncelediniz mi?

e-Destek ten Faydalanın. İkra Telekom Bilgi Paylaşım PlatForum' u olarak, oluşturduğumuz blog ve form sitesinden faydalanın. Moderatör' lerimizin hazırladığı yüzlerce bilgiye ulaşın. Sizde bilgi ve tecrübenizi bizimle paylaşın. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlardaki teknolojik gelişmeler, yaptığımız müspet çalışmalar ve yüksek teknolojik araştırmaların sonuçlarını Bilgi PlatFormu' muz da bulabilirsiniz. Bilgi PlatFormu' nun güncellenmesi, teknolojik gelişmelerin takibini ve geliştirilmesi yönündeki her türlü altyapı, eğitimli ve sertifikasyonlu Moderatörlerimiz tarafından yapılmaktadır.*İstanbul Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *İstanbul Anadolu Yakası Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *İstanbul Avrupa Yakası Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Adalar Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Ataşehir Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Beykoz Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Çekmeköy Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Kartal Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Kadıköy Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Maltepe Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Pendik Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Sancaktepe Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Sultanbeyli Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Şile Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Tuzla Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Ümraniye Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Üsküdar Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Arnavutköy Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Avcılar Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Bağcılar Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Bahçelievler Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Bakırköy Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Başakşehir Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Bayrampaşa Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Beşiktaş Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Beylikdüzü Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Beyoğlu Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Büyükçekmece Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Çatalca Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Eyüp Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Esenler Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Esenyurt Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Fatih Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Gaziosmanpaşa Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Güngören Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Kâğıthane Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Küçükçekmece Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Sarıyer KarelKarel Teknik Destek Servis Bölgesi *Silivri Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Sultangazi Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Şişli Karel Teknik Destek Servis Bölgesi *Zeytinburnu Karel Teknik Destek Servis Bölgesi

Neden? İkra Telekom Inovasyon

Yaşantımızdaki teknolojik hareketlilik ve bunun etkisinde olduğumuz küreselleşme süreci bugüne kadar görülmemiş bir hıza ulaştı. İletişim ve teknoloji alanındaki farklı ulusal kimliklerin kaynaşması ve dünya pazarlarlarının birbirine yaklaşması ses iletişimi ürünlerine yönelik talebin -aynı anda- bu kadar çok ülkede böylesine yüksek düzeye ulaşmasına neden oldu. İkra Telekom Inovasyon olarak bizde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla hızlı bilgi alma, karar verme, sipariş ve teslimat akışını kolaylaştırmaya başlayarak, çağımızın en uygun iletişim aracı "ses iletişim çözümlerini" günlük kullanım haline dönüştürdük. Hızla büyüyen genç ve heyecanlı ulusal kimliğimiz ile ses iletişimine katkımızı arttırdık. Bu nedenle de İkra Telekom Inovasyon gibi etkin ve başarılı bir teknoloji firmasının varlığı büyük önem taşıyor. İkra Telekom Inovasyon gerek hizmet gerekse yerleşmiş kadrosu ile uluslararası pazarlarda etkin olan taraflara fazla zaman harcamaksızın dünya ses iletişimi alanındaki tüm gelişmeler hakkında bilgilerini paylaşmayı kendisine Misyon ve Amaç edinmiştir.


Kalite

Projelendirme aşamasından son kullanıcıya sunulmasına kadar olan süreçte toplam kalite standartları doğrultusunda haraket etmek ve kendimizi sürekli geliştirerek her zaman daha iyisini sunmayı, müşteri memnuniyetini, sistemin işlevselliğini hedef almayı kendimize Misyon edindik.

Bilgilendirme

İkra Telekom Inovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri olarak gerek hizmet gerekse yerleşmiş kadrosu ile etkin taraflara fazla zaman harcamaksızın dünya ses iletişimi alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri ve bu gelişmeler hakkındaki bilgilerini paylaşır, uygular ve düzenli olarak yayınlarız.

Araştırmacı

Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki teknolojik gelişmeleri yaptığımız müspet çalışmalar ile yüksek teknolojik araştırmaları kurumsal web adreslerimizde ve kendimize ait form sitelerinde ortak bülten olarak yayınlarız. Bu yayınların takibini ve geliştirilmesi yönünde çalışmalar yaparız.

Sosyal Sorumluluk

Sahip olduğumuz tevazu yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından birdir. Bu bizim sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmemizi sağlar. Tüm faaliyetlerimizin çevresel etkilerini sosyal sorumluluk anlayışı içinde yönetmeyi ve toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemimizde tutarız

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası ilçelerimiz başta olmak üzere tüm yurtiçini kapsayan bölgelerimize teknik hizmet ve altyapı uygulamalarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Uygulamakta olduğunuz tüm projelerinizde Karel marka Analog ve IP Pbx Telefon Santrallerine ait en uygun iletişim çözümlerini, kampanyalı en uygun fiyat ve aksesuarlarıyla birlikte "karelsatis.com" web sitemizden Ücretsiz Kargo ve İstanbul içi Ücretsiz Kurulum seçenekleri ile alabilirsiniz. Bizlere 7/24 telefon ile ulaşabilir "Yerinde Destek" dışında "Sistem Yazılım Desteği", "Mobil Destek" ve "Web Mail" ile on-line ulaşabilirsiniz. Ayrıca İletişim Formu doldurarak talebinizi ilgili birime direk iletebilirsiniz. En kısa sürede yetkin personelimiz sizinle iletişime geçip, ihtiyacınız konusunda işlemlerinizi başlatsın İletişim Formu' na Bu Linkten Ulaşabilirsiniz

Adres

Mimar Sinan Mahallesi, Atlas Çıkmazı, Üsküdar Kapalı Çarşı, Kat:2, No:331 Üsküdar 34672 İstanbul-Türkiye

İletişim

+90850 532 4 572 : Telefon

+90216 553 0 369 : Faks