Alcatel-Lucent OmniPCX Ofis İletişim Sunucusu küçük ve orta ölçekteki işletmelere kurumsal düzeyde iş telefonu keyfine olanak sağlayan önceden yapılandırılmış bir sunucudur.OmniPCX Office ile dağıtmak ve yönetmek kolay ve oldukça efektif maliyetlidir. OmniPCX Office Kurulumu, müşteri servisinizi ve iş operasyonlarınızı geliştirmek, ve operasyonel risklerinizi azaltmak için atacağınız ilk adımdır. OmniPCX Office, Gelişmiş Alcatel-Lucent İletişim Sunucusu ile uyum halinde sorunsuz olarak çalışır. Birlikte, ofis içinden, yoldan ve evden çalışanlara geniş telefon hizmetleri, güvenli, yüksek hızlı internet ve e-mail, kontaklara, takvim ve dökümanlara erişim paylaşımı sağlarlar. OmniPCX Office ayrıca, çağrı merkezi, softphone ve üçüncü-parti XML uygulamalarını destekler.
Alcatel Lucent OXO Connect

Alcatel Lucent OXO Connect

Alcatel-Lucent yeni nesil iletişim sunucusu OXO Connect'i sunar. Bu sağlam iletişim sunucusu küçük ve orta ölçekli şirketler için 300'e kadar kapasitesi ile KOBİ'lere yönelik ileri düzey hizmetler sunar. Dahası OXO Connect tek bir lisans üzerine kurulmuş basitleştirilmiş bir lisansa sahiptir. Evrensel Telefon Lisansı (IP, Digital, Analog ve Decr Telefonlar)

Alcatel-Lucent OmniPcx Enterprise

Alcatel-Lucent OmniPcx Enterprise

Bugünün organizasyonları, çalışanlara daha fazla esneklik sunarken iş duyarlılığını artırmak istiyor. OmniPCX Kurumsal İletişim Sunucusu (CS), çalışanların konumlarına bakılmaksızın gerçek zamanlı olarak bağlanmalarına ve meslektaşları ve müşterileri ile yüksek kaliteli iş görüşmeleri yapmalarına yardımcı olur.

8078s Premium Deskphone

8078s Premium Deskphone

Alcatel-Lucent 8078s Premium DeskPhone IP Telefon, gelişmiş performans ve yenilikçi tasarım. Multiline - Takım - Yönetici / Sekreter 5 inç 800 x 480 Kapasitif Renkli ekran NOE ve SIP protokolü Hands free İsme göre arama Geniş Bandlı Kablolu Konfor Ahize, Bluetooth 4.1 Alfabetik Klavye Jack 3,5 mm 4 kutuplu, USB 10/100/1000 BT - POE

  • OXO Connect
  • OmniPcx Enterprise
  • 8078s Premium Deskphone
  • 8340 Smart IP Dect Access Points
  • OpenTouch Conversation

7/24 Teknik Destek

İkra Telekom Inovasyon olarak; faaliyet gösterdiğimiz ses ve görüntü sistemleri ile bunlara ait teknolojik gelişmelerin müspet çalışmalarını İkra Telekom Bilgi Paylaşım PlatForum 'un da yayınlıyoruz. Paylaşımlarımızın her türlü takibi, geliştirilmesi, altyapı eğitimi ve sertifikasyonunu tamamlamış teknik personelimiz ile yapılmaktadır.